Šaty na svadbu či ples? Tu je overený e-shop!

Asi poznáte tie známe “naháňačky” kvôli vysnívaným šatám na svadbu či ples. Tiež patrím medzi ženy, ktoré si šaty na svadbu či na inú dosť dôležitú udalosť zháňajú na poslednú chvíľu.
Nie raz som si už povedala, že si niečo začnem hľadať v predstihu, ale zatiaľ som to nikdy nedodržala. Kedže nakupujem posledné 2-3 roky iba online, poznám celkom pekné množstvo e-shopov, kde by som si mohla vybrať dokonalé šaty na svadbu či ples.

Problém je v tom, že ani jeden z týchto e-shopov, nie je slovenský. A keďže ich zháňam tak týždeň dva pred danou udalosťou, zvyčajne som donútená siahnuť po prvých “schopných”.

Som typ človeka, ktorý sa absolútne nebojí nakupovania cez internet. Mám skúsenosti s dievčatami, ktoré si z internetu ešte nič nekúpili, pretože majú strach z veľkostí. Nechápem to. Vždy je predsa možnosť vrátenia.

Vždy som sa i ja chcela niekde dočítať alebo poradiť sa, kde nakupovať a nebáť sa toho, že vám príde niečo, čo nebude vhodné na takúto udalosť, ale netreba sa báť a i tak to risknúť. Preto vám teraz rada poradím. 

Rada sleduješ všetky kozmetické vychytávky? Potom si určte prečítaj článok Líčenie na každý deň! 10 Vecí, ktoré musíš mať!

Jednoduché šaty na svadbu alebo ples

No nie je to tak? I jednoduché jednofarebné šaty dokážu očariť! Okrem bielej si môžete vyberať z celej palety farieb. Čierna farba bola kedysi považovaná za svadobné tabu, ale to už neplatí. Elegantnými dlhými či malými čiernymi šatami nič nepokazíte, no ak nechcete pohoršiť tradične založených ľudí, voľte jednu z farieb leta. 

V tomto roku najviac letia ružové, fialové či jemne oranžové odtiene, klasikou je však sýto-červená!

biele spolocenske saty
Spoločenské šaty Elisabeth - 99.99€

Pre milovníčky extravagancie

Vôbec sa netreba báť pestrých vzorov či výraznej potlače! Kvietkovaná či iná potlač je momentálne veľmi IN. Ak sa však rozhodnete zviliť extravagantnejší typ šiat, určite potom siahnite po jednoduchých farebným topánkam a doplnkom sa môžete i vyhnúť.

Šaty na svadbu s čipkou

Čipka patrí tiež medzi veľmi obľúbené kúsky už dosť dlhú dobu. Kľudne zvoľte čipkované šaty i na svadbu či ples, alebo ňou iba jemne oživte šaty.
Ak prichádza váš veľký deň a to stužková, môžete sa inšpirovať článkom Šaty na stužkovú. Ako si správne vybrať?

Je veľmi dôležité aby ste sa v takýchto čipkovaných šatách i dobre cítili. Už len z toho dôvodu, že v nich nebudete hodinu ani dve ale celý večer. Čipka môže byť z tohto dôvodu i trošku zradná, ak nezvolíte tie správne šaty.

Ja osobne nemám rada to napravovanie každú chvíľu, alebo niečo v čom sa sama necítim dobre. Pár hodín sa to ešte dá vydržať ale ťažko s takýmito šatami pretancujete celú noc.

Odhaľ nohy

Som nižšia, čiže dlhým šatám na svadbu či inú spoločenskú udalosť som sa pár rokov dozadu vyhýbala. Nosila som iba samé krátke šaty.
Nastal však zlom, a povedala som si, že aj keď nemám 170cm do tých dlhých šiat sa navlečiem. A poviem vám, že to nebol vôbec zlý nápad. Cítila som sa lepšie, 13cm opätky urobili samozrejme tiež svoje.
Ale i tak sa po čase opäť vraciam ku krátkym šatám.

I viac odhalené nohy na svadbe nemusia vyznieť vôbec vulgárne. Vhodne zvolené šaty sú na nezaplatenie. Ak už však odhalíte nohy, nemali by ste príliš odhaľovať dekolt či inú časť tela.

Nezabúdajte, že najdôležitejšie je to, aby ste sa vy cítili krásne a pohodlne. Nie je vždy všetko iba o padajúcich a ľahkých šatách aby vás nič netlačilo a neznervózňovalo. 
Ak sa niekto cíti ženskejšie v obtiahnutých šatách, tak určite by mal siahnuť po práve takejto variante. 
Vyberte si teda také spoločenské šaty, v ktorých budete neprehliadnuteľná a očarujúca!

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.