Zlaté náušnice: Aké sú aktuálne trendy?

Patríte k milovníčkam zlata? V tom prípade sú pre vás zlaté náušnice „musthave“ doplnkom. Náušnice si totiž môžete vziať aj v prípade, ak sa k outfitu žiadny iný doplnok nehodí. Krásne podčiarknu celkovú vizáž a váš osobitý štýl. A preto by ste ich určite mali mať hneď niekoľko!

Samozrejme, je nám jasné, že dvadsať párov zlatých náušníc zrejme nevlastníte. Našťastie je tu bižutéria. A tak si môžete dopriať iné zlaté náušnice na každý deň a ku každému outfitu. Aké sú súčasné trendy a ktoré zlaté náušnice by vo vašej šperkovnici nemali chýbať?

O zaujímavých náušniciach na leto sme tiež písali v článku Náušnice, ktoré jednoznačne potrebuješ na toto leto!

Čo sa dnes nosí alebo aké zlaté náušnice musíte mať

Sledujete aktuálne trendy? Potom možno viete, aké zlaté náušnice proste musíte mať. A ak nie, my vám poradíme, čo je dnes v tejto oblasti skutočne in!

perlove nausnice
Náušnice s perličkami - 47.90€
  • Maxi zlaté náušnice. Dĺžkou môžu siahať až k ramenám. Sú proste neprehliadnuteľné. Ak si vyberiete maxi náušnice, možno by ste mali vedieť o jednom zaujímavom trende. A to vziať si len jednu náušnicu z páru! Vyzerá to veľmi efektne napríklad vtedy, ak máte vlasy vypnuté na jednu stranu a na druhej strane vyniká práve maxi náušnica. Takýto trend obľubuje aj Emma Watson.
  • Tradičné kruhy. Tieto náušnice sú tu už roky a zrejme tu ešte roky ostanú. Nikdy nevyjdú z módy! To platí tak pre veľké, ako aj malé kruhy. Novinkou sú však tradičné kruhy, ktoré sú ozdobené menším príveskom.
  • Geometrické tvary. Štvorce, trojuholníky, či už spomínané kruhy… takéto náušnice sú rovnako nestarnúcou klasikou. Ak si neviete vybrať zlaté náušnice, tieto vás určite nesklamú.
  • Náušnice, ktoré sa prevliekajú cez ucho. O čo ide? Náušnice sú tvorené retiazkou, na konci ktorej môže byť ľubovoľný doplnok. Túto retiazku prevlečiete cez ucho. Na jednej strane ucha máte teda zaujímavú náušnicu, pričom z druhej strany visí retiazka. Vyzerá to naozaj dobre.
  • Inšpirácia prírodou. Príroda ponúka obrovské množstvo inšpirácií. Platí to aj pre zlaté náušnice. Mimoriadne obľúbené sú napríklad vzory rôznych listov, prípadne hviezdičky alebo zvieratká.
  • Kombinácia s inými farbami/materiálmi. Kombinácia zlata s inými kovmi a materiálmi je veľmi efektná. Čo sa týka bižutérie, moderné sú zlaté náušnice s rôznymi farebnými látkovými strapcami. Klasikou je tiež kombinácia zlata s perličkami, či rôznymi kameňmi alebo kombinácia biele/žlté zlato.

Nemáš ešte v šatíku žiadne štýlové body? Potom si prečítaj článok Elegantné body. Veľmi praktický a sexi kúsok!

Vyberajte zlaté náušnice aj podľa príležitosti

Vo všeobecnosti platí, že masívne a visiace zlaté náušnice, prípadne náušnice vykladané kamienkami, sa hodia skôr na špeciálne príležitosti. Vezmite si ich k večerným šatám alebo do divadla. Najmä ak máte vlasy vypnuté dohora, takéto náušnice krásne vyniknú a zvýraznia celkový outfit.

Menšie minimalistické náušnice sú, naopak, dennou záležitosťou. Pravdou je však aj to, že dnes sa už nosí prakticky čokoľvek a módnej fantázii sa medze nekladú. Preto môžete masívne náušnice krásne zladiť aj k bežnému outfitu.

Koniec koncov, je to len na vás. A ak siahnete po bižutérii, môžete si dopriať toľko zlatých náušníc, koľko len budete chcieť!

Pozrite si aj iné typy náušníc:

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.