happywoman.sk recenzie

Kedy mi bude odoslaná moja objednávka?

Všetky objednávky sú spracované do 24 hodín a odosielané do 2-4 pracovných dní. O odoslaní objednávky Vás budeme informovať e-mailom.

Kedy mi bude doručená moja objednávka?

Všetky objednávky sú spracované do 24 hodín a odosielané do 2-4 pracovných dní. Dodanie objednávky trvá 12 až 25 pracovných dní. Kvôli vysokému príjmu objednávok môže doba doručenia prekročiť i 30 pracovných dní.
Ak je však konkrétne v popise napísané, že daná farba či veľkosť Vám bude doručená do 2 pracovných dní, to samozrejme platí. 

Akou formou posielate objednávky?

Pri platbe máte možnosť si vybrať ako formou chcete balík odoslať. Všetky balíky sú odosielané Slovenskou poštou alebo poštovým kuriérom.

Môžem platiť i formou dobierky?

Áno, je možné platiť i na dobierku ale iba v rámci Slovenska. Avšak pri objednávke nad 100€ nie je možné platiť dobierkou ani v rámci Slovenska.

Je možné stornovať objednávku?

Áno. Objednávku je možné stornovať do 2 kalendárnych dní odo dňa objednania. Ak sa rozhodnete objednávku stornovať neskôr ako do 2 kalendárnych dní, vyhradzujeme si právo na pokutu vo výške 5€, pretože vaše objednávky sú odosielané do 2-4 dní odo dňa objednania.

Ako Vás môžem kontaktovať?

Neváhajte nás kontaktovať cez e-mail info@happywoman.sk.

Ak sa vyskytne akýkoľvek problém s doručením Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať.

Nemôžeme Vám zaručiť presný čas doručenia Vašej objednávky, pretože môžu nastať okolnosti, ktoré sú mimo našej kontroly. Napriek tomu urobíme všetko preto, aby ste boli s našimi službami spokojní.

5% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
10% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadajte svoju e-mailovú adresu a otočte koleso. To je vaša šanca vyhrať úžasné zľavy!
Naše interné pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní