Shopping Cart

Náušnice, ktoré jednoznačne potrebuješ na toto LETO!

Aký je váš obľúbený letný outfit? Mňa nikdy asi neomrzí tá letná “klasika” krátke džínsy, jednoduché biele tričko alebo nejaká ľahunká blúzka. Sandálky a poriadne výrazné náušnice.
Pretože práve náušnice pozdvihnú akýkoľvek outfit – z jednoduchého “casual” outfitu až po outfit na neskorý drink v meste.
Ak mám však chuť na niečo predsa len voľnejšie, siahnem po jednoduchých bielych šatoch, doplnkoch a teraz veľmi žiadanej ratanovej kabelke.

Sú to práve náušnice čo vo mne vzbudzujú to pravé LETO. Niečo na tom predsa lem bude…ľahunké šatičky, žabky, farebné saténové šatky a poriadne náušnice. To je presne to, čo robí leto.
Náušnice v zlatej farbe boli vždy IN, no také tie klasické obrovské kruhy sa nejako vytratili. Túto sezónu sa však opäť vracajú na scénu a nekladú sa im žiadne medze. Pretože čím väčšie a výraznejšie tým lepšie! Je leto, môžete kombinovať farby s farbami.

Chystáš sa na svadbu či inú slávnostnú udalosť? Tak potom si prečítaj článok Šaty na svadbu či ples? TU JE OVERANÝ E-SHOP!

Zlatá farba

Zlatá farba náušníc bude vždy trendy a žiadaná. Toto leto stavte na nadrozmerné, veľké, zlaté náušnice! Takéty kúsok môžete jednoducho skombinovať naozaj ku každému outfitu. Či už idete iba do mesta na kávu, večer na party alebo oslavovať s rodinou.
Dodajú vášmu outfitu šmrnc a poriadny lesk. 

damske nausnice dkny
Dkny - 57.90€

Okrúhly tvar

Kruhové náušnice sa na nejakú dobu vytratili, no sú tu opäť a hlavne tie kovové. Kruhový tvar je veľmi výrazný a dokáže doladiť celý outfit k dokonalosti.
K takýmto nadrozmerným náušniciam by ste už nemali nosiť náhrdelníky, ak však predsa chcete, siahnite po nejakých jemných, tenkých ako napríklad veľmi obľúbený choker.

Rovnako sa tieto kúsky hodia k elegantnejšiemu outfitu, rovnako ako i športovému. Vôbec sa nemusíte báť takéto náušnice skombinovať s kostýmom ale i teniskami.

Extravagancia

Heslo “menej je viac” možno v lete platí na oblečenie, ale určite nie na doplnky! Aspoň teda v tejto sezóne. Farebné šatky sú momentálne v plnom prúde rovnako ako i obrovské farebné náušnice. Kľudne môžte takéto dva doplnky kombinovať i dokopy.

Visiace náušnice

Ľahko visia z uší dolu, jemne sa pohupujú a dodávajú nádych elegancie a ženskosti aj strohým outfitom.Dĺžka tohto šperku sa strieda od krátkych náušníc po klenoty, ktoré svojimi koncami šteklia na ramenách.

Šperkári sa v ich dizajnoch dokážu naozaj vyblázniť: ponúkajú jednoduché retiazky s drahokamom na konci, netradičné geometrické tvary, kúsky len z drahého kovu vytvarované do neuveriteľných podôb, náušnice zdobené diamantmi alebo farebnými kameňmi.

Takéto visiace kúsky sa už dávno nemusia kombinovať iba s elegantnými šatami. Kľudne ich môžete zladiť k jednoduchým letným šatočkám.

Strapce

Farebné pom pom “guličky” a strapcové ozdoby! Hlavne v podobe výrazných farebných strapcových náušníc dokážu hocijaký outfit preniesť do úplne inej dimenzie.
Strapcové náušnce si razili cestu tradične z prehliadkových mól, kde ich predstavili americké vávrhárky Tory Burch a Nicole Miller.

Skvele vypadajú napríklad i s obyčajnými džínsami a bielym jednofarebným tričkom alebo s bohémskymi šatami!