Shopping Cart

MYPROTEIN legíny | TOP 6 vašich najobľúbenejších

Chodíte behať, posilujete, cvičíte jogu alebo sa venujete akémukoľvek inému športu? Ak áno, MYPROTEIN legíny sú svelou voľbou. Počas cvičenia je dôležité, aby ste sa cítili pohodlne, žensky ale zároveň aj sexy! Možno je teda čas vymeniť vaše staré legíny alebo tepláky za niečo naozaj príjemnejšie a kvalitnejšie. 

MYPROTEIN legíny – načo sa zamerať pri výbere?

1. Zvoľte vhodný materiál

Či už pri behaní, drepovaní, byciklovaní alebo pri inom športe, asi najdôležitejšie je to, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie a nemuseli sa stále napravovať alebo vás niečo tlačilo a znervózňovalo. 

Nebojte sa preto investovať do kvalitnejších a funkčných legín, ktoré budú dostatočne elastické a prispôsobiteľné vašej postave. Tiež je dôležité, aby boli pevné a dobre držali.

Dbajte tiež nato, aby legíny neboli priesvitné a nebolo vám tak vidieť spodné prádlo.

2. Správna veľkosť 

Takéto legíny by vám mali naozaj padnúť ako uliate. Ak sú vám legíny veľké, všimnete si to určite na páse, pretože vám budú odstávať. 
Tiež nie je príjemné, ak sú legíny o číslo menšie alebo vám príliš nesedia a obmedzujú vás v pohybe. Napríklad ak zvolíte legíny s vysokým pásom, môžu vás na bruchu poriadne tlačiť a byť tesné.

3. Vyšší pás je dobrá voľba

Strihovo sú legíny s vysokým pásom najvhodnejšie a najpohodlnejšie. Pri týchto legínach máte istotu, že aj pri prudších a rýchlych pohyboch zostanú legíny na správnom mieste.

Legíny s vysokým pásom majú aj tie výhody, že počas chladnejších dní vám zakryjú bedrá pred prechladnutím a zase ženy čo majú bruško alebo pár kíl navyše, tak vám zase pekne vytvarujú postavu.

4. Jednoduché VS s potlačou

Dizajnéri sa občas na legínach vedia poriadne vyblázniť a preto nájtede teraz legíny od výmyslu sveta. 
Jednofarebné, neónové, pastelové, s potlačou, s výšivkami, pásikmi…jednoducho aké len chcete. 
Farbu legín by ste si mali tiež vyberať podľa typu vašej postavy. Legíny, ktoré sú farebnejšie, extravagantnejšie pútajú pozornosť. Ak máte teda širšie stehná alebo väčší zadok a chcete vaše nedokonalosti zakryť, skúste siahnuť po jednoduchých, jednofarebných legínach.

Odporúčame: Dámske plavky 2021. Tieto patria medzi TOP

Legíny pre plus size postavy

Legíny nepatria do šatníka len štíhlym ženám, pretože je to vhodný a praktický kúsok aj pre moletky a ženy s plnšími tvarmi. Myprotein legíny nájdete aj vo väčších veľkostiach ako napríklad XL a XXL. Sú to elastické a prispôsobiteľné materiály, preto sa ich ani ženy s plnšími tvarmi nemusia báť.

Ak máte teda pár kíl navyše a chcete zakryť problémové partie, vačšinou ide o časť brucha a zadku, tak siahnite napríkad po predĺženom, voľnejšom tričku.

MYPROTEIN legíny – aké sú hlavné výhody?

  • Kvalitný bezšvový dizajn
  • Podporný vysoký pás
  • Tvarované podľa vašich kriviek
  • Bezšvové štruktúrované diely
  • Povrchová úprava odvádzajúca pot vás udrží v pohodlí

Odporúčame: Inca Collagen je 4. najobľúbenejší produkt

Sú vhodné legíny na turistiku?

Legíny sú vhodné takmer na akýkoľvek šport, pretože sú veľmi príjemné na nosenie. Sú ale legíny vhodné aj na turistiku a lezenie po skalách?
Určite áno, pretože výrobcovia outdoorového oblečenia mysleli aj na pohodlnosť žien a momentálne nájdete v obchodoch legíny z kvalitných, odolných a funkčných materiálov ako sú napríklad aj Myprotein legíny.

Výhodou takýchto legín narozdiel od turistických nohavíc je, že sú ľahšie, pekne sa prispôsobia postave a teda sú určite lepšie aj po tej estetickej stránke ak chcete vyzerať dobre aj počas turistiky. Rovnako sú praktické, ak vás zastihne dážď alebo chladnejšie počasie, pretože si na legíny môžete ľahko obliecť napríklad nepremokavé nohavice.

Ak teda hľadáte tie správne legíny, dbajte hlavne na kvalitu, pretože také kvalitné a funkčné legíny vám vydržia naozaj dlho a budete sa v nich cítiť veľmi príjemne.

Odporúčame: Najpredávanejšie produkty na Myprotein

Pozrite si aj iné kúsky od Myprotein:

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
5% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní