Shopping Cart

Dámske plavky 2021. Tieto patria medzi TOP

Dámske plavky 2021! Aké plavky budú v roku 2021 trendy? Aj ty práve rozmýšľaš nad plavkami, ktoré budú pre teba tento rok tie pravé?
Nemusíš ich mať haldy v skrini, ale stačí mať pár pekných a kvalitných kúskov, ktoré ti budú dokonale sedieť. Môžeš staviť napríklad na jednofarebné jednodielne plavky, nejaké dvojdielne extravagantnejšie a veľmi obľúbeným je teraz spodný diel, ktorý môžeš ľahko kombinovať s hornou časťou.

Ak hľadáš plavky s čisto vysokým pásom, prečítaj si článok Plavky s vysokým pásom sú čoraz žiadanejšie, kde nájdeš pár zaujímavých kúskov ktoré by sa ti mohli páčiť. 

Dámske plavky 2021. Celé alebo dvojdielne?

Ak si potrpíte na dokonalom opálení, určite siahnite po dvojdielnych plavkách. Ak však chcete zakryť malé nedokonalosti, jednodielne plavky sú skvelým výberom. Ideálne, ak nájdete také, ktoré vám zakryjú to čo majú ale naopak, vyzdvihnú vaše prednosti.

Celé plavky majú tiež tú výhodu, že vďaka obtiahnutejšiemu strihu vám krásne obopnú postavu, jemne vás stiahnu a vaša postava pôsobí komplexnejšie. Celkovo “urobia” taký ten štíhly dojem.

Už dávno tiež nie je pravdou, že jednodielne plavky nosia iba staršie dámy, či ženy s plnšími tvarmi. Celé plavky nájdete teraz na mladých dievčatách, ktoré síce nepotrebujú zakryť žiadne nedokonalosti, jednoducho vedia, že aj jednodielne plavky sú rovnako sexi.

Takéto plavky, môžete tiež kombinovať so šortkami, krátkymi džínsami alebo sukňou. Kľudne teda využite jednodielne plavky k nejakému letnému outfitu do mesta.

Zvieracia potlač a farby

Tygrovaná, leopardia, zebrová alebo hadia potlač uberá stále na popularite. A leto 2021 nebude iné. Ak ich teda ešte nemáš vo svojom šatníku, je načase si nejaké vybrať.
Nemusíš sa vôbec báť, pretože aj takéto extravagantnejšie plavky dokážu vyznieť jednoducho a zaujímavo. A veľkým plus je, že vyzerajú božšky na opálenej pokožke.

Leopardia potlač, či iné zvieracie motívy nie sú obľúbené len na plavkách, ale posledné roky ich môžete vidieť v zaujímavých letných outfitoch a to pomerne často.

Tento zvierací trendy však rozdeľuje ľudí na dve skupiny. Tie, čo ho milujú a naopaok tie, čo ho neznášajú. Je to úplne v poriadku, každému sa páči niečo iné. Ak ste teda tomuto zvieraciemu trendu ešte neprišli na chuť, vôbec to nevadí.

Spodný diel plaviek s vysokým pásom

Dobre vyzerajúcim a praktickým kúskom je spodný diel plaviek s vyšším strihom. Takého plavky vám nie len že pekne zakryjú boky a spodné bruško, no spravia vám krásny tvar a vytvarujú pás.

Nejde tak už len o retro look, ale akúsi kombináciu s 90. rokmi, kedy sa nosili vykrojené plavky, čo pridávalo ich nositeľkám na sexepíle. Nie nadarmo sa hovorí, že deväťdesiatky boli hot!

Nemusíte však zvoliť práve plavky s vysokým pásom, ale kľudne si zvoľte strih, ktorý sa vám najviac páči. Obľúbené sú tiež napríklad dámske plavky 2021 s brazílskym strihom. Je to niečo medzi klasickými plavkami a tanga strihom.

Odporúčame tiež: Najnovšia kolekcia plaviek

Ak máš rada všetky dámske “beauty” tipy a novinky, prečítaj si článok Inca Collagen je 4. najobľúbenejší produkt. Dočítaš sa tu, prečo naň nedajú dopustiť známe modelky či blogerky. 

Nezabudnite, že či už si vyberiete jednoduché jednodielne plavky, alebo zvolíte zviaraciu potlač, bude záležať iba na vás, pretože sezóna 2021 je otvorená všetkým možnostiam. Ak sa neviete rozhodnúť medzi jednodielnými či dvojdielnými plavkami, môžete siahnuť po monokinách.

Vynikať budete rovnako v žiarivých farbách a neobyčajných materiálov, ale tiež v jednofarebných plavkách s tradičným viazaním. Dôležité však je, aby ste sa vy cítili pohodlne a dobre.

Pozrite si naše ďalšie typy:

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
5% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní