Šaty pre družičky: 6 tipov, ako zažiariť na svadbe!

Pandémia nám opäť trošku ustúpila a preto sa aj svadby začínajú konať častejšie. Či už teda hľadáš šaty pre družičky alebo hľadáš svadobné šaty, určite to nie je nič jednoduché a zaberie to kopec času a nervov.

Preto, kým začneš hľadať tie správne šaty, je dôležité, aby si vedela niečo o najnovších trendoch. Vybrať si správnu farbu alebo strih nemusí byť až také zložité, ale prečo si to trošku neuľahčiť? A preto ti radi pomôžeme a ponúkneme niekoľko tipov na šaty pre družičky v roku 2022. 

Farby, ktoré budú vládnuť v roku 2022

Ak ste pozvaní na svadbu v letných mesiacoch, môžete siahnuť po sviežich farbách. Napríklad jemná zelená, ktorá krásne doplní biele alebo krémové svadobné šaty a urobí super kontrast. Rovnako je skvelou voľnou aj tzv. „dusty blue“, čo je bledučko-modrá farba, ktorá dodá družičkám ešte elegantnejší vzhľad.

Farby ako fialová či už tmavá alebo bledšia alebo „blush“ – jemná ružovo-červená farba sú tiež výberom, ktorým nič nepokazíš. S týmito pastelovými farbami môžete vytvoriť aj krásne fotky spolu s nevestou.

Pozri si preto naše tipy 🙂

1. Jemný ružový či fialový odtieň

Jedným z najmódnejších strihov sú dlhé šaty s jemným padnutými rukávmi, čiže ani v horúcich dňoch ti nebude teplo. Takéto šaty môžu mať výstrih no nie je to pravidlom. Môžeš siahnuť aj po šatách, ktoré nemajú ramienka a preto sa v nich budeš cítiť ešte pohodlnejšie a voľnejšie. 

Môžeš preto siahnuť po šatách, ktoré vidíš nižie. Majú krásnu jemnú béžovú farbu, voľnejší strih, a padnuté rukávy.
Tento strih šiat je vhodný hlavne preto, že s v ňom budeš cítiť veľmi pohodlne, čo je na svadbách veľmi dôležité. Šaty sú jednoduché, preto k ním môžeš zvoliť napríklad výraznejšie náušnice v zlatej farbe. 

Odporúčame tiež: Šaty na svadbu ako hosť 2022

saty pre druzicky
Béžové krátke šaty - 64.99€

2. „Dusty blue“ – modrý až zelený odtieň

Tento odtieň šiat ti zaručí „princeznovský“ vzhľad, pretože vyniká priehľadnými tónami a veľmi nápadnou „morskou“ farbou. Takéto šaty ľahlo skombinuješ aj s ostatnými doplnkami.

3. Tylové šaty pre družičku 

Polopriehľadný, zaoblený výstrih je momentálne tiež veľmi trendy. Dlhé, priehľadné rukávy šatám dodájú ešte väčší šmrnc.
Samozrejme, nemusíte voliť dlhý rukáv, šaty na ramienka s asymetrickou tylovou sukňou ako vidíte nižšie sú očarujúce. 
Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no šaty sú elastickejšie a vzadu sa zapínajú na zips. Nadýchaná tylová sukňa vám prinesie veľkú dávku noblesy a elegancie.

Bledučko-ružová farba tiež pekne lichotí každej postave a takéto šaty sú skvelým príkladom na letnú svadbu.

Odporúčame: Najväčší výber spoločenských šiat

4. Šaty bez rukávov s výstrihom do V

Šaty, ktoré vidíte nižšie, síce nie sú až tak výrazné, no svojím materiálom a strihom sú neprehliadnuteľné. Šaty s výstrihom do V, padavou sukňou a jemnou látkou sú jednoducho tie správne.

Odporúčame tiež: Spoločenské šaty na svadbu. Tu si vyberie každá!

5. Šaty pre družičky – krátke

Sexi vzhľad nemusí vždy znamenať výstih či už vpredu alebo vzadu na chrbte. Môžeš ale siahnuť po krátkych šatách a tým dať vyniknúť tvojim nohám.

Treba si dať pozor samozrejme na dĺžku šiat, pretože priveľmi krátke šaty teda dva razy lichotiť nebudú. Najvhodnejšími sú také, ktoré siahajú jemne nad kolená.

Pozrite si aj iné zaujímavé šaty

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.