DOPRAVA ZDARMA NAD 70€
Zaplať svoju objednávku kartou a dostaneš ZĽAVU 7%
Vráť alebo vymeň tovar do 14 dní!
vitaminy na vlasy

Biotin vitamíny na posilnenie a rast vašich vlasov

V predchádzajúcich článkoch, ktoré sa týkali mojich „neposlušných“ vlasov som spomínala rôzne šampóny na vypadávanie či kondicionéry, no v prvom rade som potrebovala vlasy posilniť a dodať im vitamíny aby mi trošku začali rásť, pretože som ich mala naozaj veľmi krátke.

Občas som si spravila cop tak trošku vyššie a vyzeralo to, akoby som pomaly žiadne vlasy ani nemala.

No poviem vám pravdu, že som z toho bola na nervy..možno si niekto povie, veď sú to iba hlúpe vlasy čo z toho robí takú vedu…

No vlasy sú podľa mňa oveľa viac ako nejaký dobrý make-up…samozrejme, že sa i ja občas rada „vyretušujem“ (ak mám nato náladu) a strávim pre zrkadlom dosť dlhý čas..ale na druhej strane, keď je toho času menej čo určite každá z vás pozná, ponáhľate sa do školy, práce a nestíhate si vypiť ani kávu…

…vtedy by som ocenila to, aby moje vlasy boli tak trošku tip top.

Nemyslím to tak, že teraz strávim polhodinu tým, že sa budem babrať s nejakým zapleteným vrkočom…

Úplne mi postačí ak …budú moje vlasy zdravé, hustejšie a nebudú si “žiť svoj vlastný život”! Sem tam mám naozaj chuť byť nenamaľovaná, nie preto, že mám zlý alebo ťažký deň ale len tak si vyjsť von a byť prirodzenejšou no s peknými vlasami!
Ako som už spomínala, momentálne skúšam rôzne prípravky na vlasy, či už šampóny, vitamíny alebo nejaké kondicionéry…vždy si radšej prečítam nejaké recenzie ako to, čo popíšu na konkrétnej stránke. Je lepšie poznať vlastnú skúsenosť ako si prečítať niečo „čo by malo zaručene fungovať“.

Jeden zázrak ktorý sa mi osvedčil, teda vlastne je to celá sada bol OLAPLEX.

Tento článok teda venujem vitamínom na vlasy, ktoré som užívala vo forme tabletiek.

Vitamíny Donna Hair Forte?

Začnem najskôr vitamínmi, ktoré som začala užívať niekedy vo februári tohto roka, keďže moje vlasy mi začali robiť problémy hneď na začiatku januára.

Chcela som niečo, o čom som počula, čo bolo známe..nechcela som nič extra drahé (keďže si myslím, že sa to neoplatí) tak som siahla po vitamínoch.

Donna Hair Forte ktoré boli určené predovšetkým na vlasy, pokožku hlavy a taktiež spevnenie nechtov čo som mimochodom tiež potrebovala ako soľ.

Objednala som si balenie na jeden mesiac, čo som zistila až neskôr, že to určite stačiť nebude. Každý deň som užívala jednu tabletku, presne ako bolo písané, no keďže boli v tej dobe moje vlasy v katastrofálnom stave, nešlo to tak, ako by som si predstavovala.
Som povaha čo potrebuje vidieť výsledky čím skôr, pretože som predsa len žena a chcem všetko hneď hneď..tak to ale nefungovalo…Neviem či to bolo mojimi vlasami ale zmenu som nezaznamenala ani po mesiaci…a ďalšie balenie som si teda už neobjednala.

rast vlasov recenzia

Vlasy mi teda i naďalej padali, z čoho som bola naozaj zhrozená. Možno som mala byť trpezlivejšia, keďže sa odporúča až 3-mesačná kúra, no predsa som siahla po niečom inom.
Ak by ste sa ale predsa rozhodli vyskúšať vitamíny na vlasy Donna Hair Forte cena 3 mesačnej kúry sa pohybuje okolo 27€, ale na stránke nižšie ich nájdete iba za 23€ keďže menšie balenie neodporúčam.

Vitamíny Biotin Maximum Strenght?

Rada pozerám videá i na youtube, a práve tu som objavila ďalšie vitamíny na vlasy s ktorými mám naozaj dobrú skúsenosť.
Boli o nich natočené fakt dobré videá a našla som množstvo pozitívnych recenzií. Sú to tiež vitamíny v podobe tabletiek, nazývaných BIOTIN, ja som konkrétne skúšala Biotin maximum strench v takom fialovom balení.

BIOTIN čo to vlastne je?

Je to vitamín nazývaný aj B7, ktorý je v našom tele veľmi potrebný. Okrem iného napomáha i pri obnove rastu vlasov a keďže som ho ja mala málo, vlasy mi začali vypadávať.

BIOTIN vitamíny by mali:
zastaviť vypadávanie vlasov, pomôcť pri raste nových vlasov, posilniť nechty, zlepšiť pokožku

Ak chcete vedieť moju skúsenosť a to, či mi vitamíny naozaj pomohli, dočítate sa to nižšie.

posilnenie-vlasovNatural Biotin – £13.20

Biotin vitamíny som začala užívať niekedy vo februári, v balení bolo 100 tabliet a každý deň som užívala jednu. Snažila som sa to naozaj dodržiavať, pretože vždy keď som s niečím podobným začala..tak som to dodržiavala maximálne týždeň a vykašľala som sa nato. A potom som sa čudovala, že prečo mi nič nepomáha. No klasika, aspoň teda u mňa.

S týmito vitamínmi to však bolo iné hlavne preto, lebo účinkovali!

Po pár týždňoch som si všimla ako mi začínajú vyrastať nové krátke vlasy v prednej časti hlavy, čiže som si to nemohla nevšimnúť a bolo to naozaj viditeľné. Miestami až smiešne, to ako mi „stáli“ no aj tak som sa neskutočne tešila!

No ešte väčšiu radosť som mala z toho, že vlasy mi padať prestali! Ani neviem kedy a ako no prestali! Mega pocit keď si prehrabnete rukami vlasy a vlasy vám zostanú na hlave a nie medzi prstami.

Ďalšími týždňami sa to iba zlepšovalo a biotin pomohol taktiež mojím nechtom.

Nechty mám ich oveľa pevnejšie, a môžem povedať, že sa mi lámu iba minimálne. Čiže o žiadnych gelových  nechtoch už nechcem ani počuť.

Vlasy síce hustejšie príliš nemám, no stále to nevzdávam a biotin vitamíny odporúčam na 100%!!!!

Určite s biotinom neprestanem a rada vyskúšam aj iné výrobky.

rast vlasovNatural Biotin – £13.20

Aká je cena vitamínov biotin?

Vitamíny nie sú vôbec drahé!

Ako som už vravela, myslím, že množstvo podobných produktov nestojí zato, aby ste za ne vyhadzovali neviem koľko peňazí..niektoré „zázraky“ môžu stáť desiatky alebo dokonca stovky eur a nakoniec zistíte že vám prd pomohli.

Vitamíny Biotin maximum strength kúpite naopak za smiešnu sumu a predsa stoja zato!

Komenty

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
10% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní