Shopping Cart

Brazílske plavky vám vytvarujú postavu snov!

Každá z nás chce v lete na pláži vyzerať ako bohyňa. Opálené telo, dokonalé plavky a sexi postavička v nich. Brazílske plavky sú tie správne plavky a k sexi postave môžu výrazne dopomôcť. Stačí si ich dobre vybrať. Na aké plavky by ste mali staviť, aby ste zvýraznili svoje prednosti a ukázali svoju postavu v plnej kráse? Sú to brazílske plavky! Povedzme si o nich niečo viac.

Aké sú brazílske plavky?

Možno ste už o brazílskych plavkách počuli, no stále neviete, o aké plavky vlastne ide. Keď hovoríme o brazílskych plavkách, reč je najmä o ich charakteristickom spodnom diely. Ten  je vysoko a úzko vykrojený. Preto sa im hovorí aj „trojuholníkové plavky“. Brazílske plavky tak decentne odhalia zadné partie, perfektne predĺžia nohy a vytvoria dojem štíhlejšieho pásu.

Vedeli ste, že tie správne plavky by ste si mali vyberať aj podľa odtieňu vašej pokožky? Ak nie, prečítajte si článok Aké plavky sa najlepšie hodia k odtieňu mojej pokožky?

brazilske plavky
Brazílske plavky Rose – 35.90€

Vybrať si môžete z rôznych strihov a typov brazílskych plaviek. Ak siahnete po brazílskych bikinách s vysokým pásom, prípadne si vyberiete celé brazílske plavky, skryjete prípadné väčšie bruško a ukážete tak sexi dlhé nohy. Ak máte dokonalú postavu, pokojne si vyberte vysoko vykrojené plavky s nízkym pásom. Ukážete nielen nohy, ale aj ploché bruško.

Nech už si zvolíte akýkoľvek typ, brazílske plavky sú maximálne ženské, štýlové a sexi! A sú určené pre ženy, ktoré milujú svoje telo. Nezáleží na tom, či je dokonalé alebo má nejaké nedokonalosti! Tieto plavky sú proste určené pre všetky bohyne, ktoré sa vo svojom tele cítia vynikajúco.

Malé upozornenie pre všetky dámy. V prípade, že sa rozhodnete pre brazílske plavky, nezabudnite si vhodne upraviť chĺpky v intímnych partiách. Aby ste nepokazili sexi dojem z plaviek.

K plavkám patria i doplnky! Ak preto ešte nemáš letnú, plážovú kabelku, prečítaj si článok Kabelky na leto, ktoré musíš mať doma ešte dnes!

Takže prečo povedať brazílskym plavkám áno?

  • Sexi vzhľad. Mierne odhalený zadok a vysoko krojený spodný diel z vás spravia na pláži sexi kosť.
  • Sedia rôznym typom postáv. Samozrejme, treba si zvoliť vhodné brazílske plavky. Pre väčšie brušká napríklad celé alebo s vysokým pásom…
  • Lepšie opálenie. Bielych neopálených miest na vašom tele skutočne nezostane veľa!
  • Perfektne padnú. Už sa vám stalo, že spodný diel bikín sa vám kĺzal, prípadne vytváral na pozadí akúsi nevkusnú hrču? Tak s brazílskymi plavkami sa tohto báť určite nemusíte. Padnú proste dokonale. Samozrejme, ak si zvolíte správnu veľkosť.

Tak idete s nami do toho? Ste odvážna a nebojíte sa ukázať na pláži o čosi viac? V tom prípade si u nás môžete vybrať sexi brazílske plavky rôznych štýlov, farieb a vzorov. Ako inak, za skvelé ceny!