Shopping Cart

Plavky na rok 2021, pretože budú IN aj v roku 2022!

Opasok ako súčasť plaviek

Aké budú plavky na rok 2021 a 2022? Ak ste si mysleli, že opasok môže vyzerať dobre iba s džínsami či v kombinácii so šatami, tak ste sa veľmi mýlili!
Opasok ako súčasť plaviek bude trendy nie len v tomto roku, ale dokonca i v roku 2021! Celkovo sa opasky či už klasické kožené alebo najnovšie tie hrubé opasky na šnúrovanie dostali do popredia. Kombinujú sa s rôznymi outfitmi či štýlmi a naozaj vyzerajú veľmi dobre!

Ak si opasok na plavkách neviete predstaviť, my vám ukážeme pár kúskov ktoré ozaj stoja zato!

Zaujímavá potlač s ovocím alebo kvietkami

Veľmi obľúbená potlač, ktorá sa dostala na toľko množstva oblečenia, tak prečo nie i na plavky? Potlač s ovocím či kvietinami vyzerá naozaj pekne, zaujímavo a môže si ho dovoliť každá jedna z nás! Takáto potlač vyzerá naozaj žensky a milo. Vyber si i ty takýto kúsok ktorý bude originálny!

Plavky na rok 2021 – Zamat

Zamatové prevedenie bolo a ešte stále aj je veľkým trendom začiatkom roku 2018. Zamatové bundičky, blúzky a dokonca i zamatové kabelky vyhľadáva čoraz viac ľudí.
Mne osobne zamat nikdy nič nehovoril, zamatovým šatám či tričkám som sa dokonca vyhýbala. A teraz? Všetko je úplne ale úplne naopak!

Prečo by teda nemohli byť i zamatové plavky na rok 2021 trendy? Je to niečo iné, novšie a to je iba dobre. Ak máte teda rady zamat, tak určite by vám v šatníku nemali chýbať i zamatové plavky!

A čo hovoríte na štrikované plavky? Ak si ich neviete predstaviť, prečítajte si článok Medzi aktuálne trendy patria aj štrikované plavky!

Asymetrické ramienka a tvary

Asymetrické rukávy, kvetinové aplikácie a dekorácie na jednej strane ramienka alebo i obidvoch, sú zaujímavými detailmi, ktoré uvidíte v tomto a aj budúcom roku.

Ako som už spomínala v článku Plavky na rok 2021, a v ktorom sa môžete dočítať o najnovšom trende, ktorý je veľmi podobný týmto zaujímavým ramienkam. Trošku dlhšie rukávy, či “off shoulder” rukávy sú naozaj najnovším trendom!

Nesmrteľné bodky

Stav na nesmrteľné bodky! Pretože bodky tu vždy boli a aj budú! Svedčia každej postave a sú rozkošné a ženské! Štíhle postavy si môžu bodky dovoliť v podstate akékoľvek – farebné, výrazné, veľké či drobné. Dámy s plnšou postavou by mali siahnuť po menších bodkách na tmavom základe.

Skvele zahrá klasika v štýle black&white. Čierny základ posiaty bielymi bodkami Vám dodá zoštíhľujúci efekt.
Prečo teda neskúsiť i bodkované plavky na rok 2021? Alebo sa neviete rozhodnúť či pásiky, kvietky alebo bodky? Vôbec sa nemusíte báť a skombinujte to dokopy!

“Horúce” odtiene

Od jemnučkej ružovej až po svetlú a horúcu oranžovú! Plavky v týchto horúcich odtieňoch na vás budú žiariť. I jednodielne jednofarebné plavky nemusia byť vôbec nudné a dokážu upútať rovnako veľkú pozornosť ako aj viac odhaľujúce plavky.

Vyberte si plavky, ktoré vám dodajú sebavedomie a tú správnu dávku ženskosti.

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
5% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní