DOPRAVA ZDARMA NAD 70€
Zaplať svoju objednávku kartou a dostaneš ZĽAVU 7%
Vráť alebo vymeň tovar do 14 dní!

Zimný outfit 2018

No čo žienky? Už máte nakúpené nejaké štýlové vecičky na zimu?

Pretože ja skoro vôbec. Všetko vždy kupujem na poslednú chvíľu a potom sa čudujem že je pomaly všetko vypredané.
Keďže do obchodov nechodím, naozaj iba výnimočne, tak si sadnem za počítač a nakupujem online. Teda asi to tak už robí väčšina z nás.
Absolútne si nepotrpím na značkových či drahých veciach. Nikdy mi to nič nehovorilo a ako sa poznám, ani nebude. Vždy som sa riadila tým, ako tá vec vyzerá a či sa mi páči. Nie podľa toho aké meno návrhára je vyšité na štítku. Je pravda, že som študentka a možno preto mám tento názor, no nemyslím si, že je dôležité platiť veľké množstvo peňazí práve za oblečenie.
Určite, sú isté kúsky za ktoré je lepšie zaplatiť viac a nemusíte sa báť že sa vám roztrhnú či pokazia. Ale vyhadzovať stovky či tisíce eur za nejakú sukňu či top, je kravina.

Ale ja tu nie som preto, aby som niekomu dávala rady čo si kúpiť a čo nie. Dôležité je, aby ste sa v tom cítili dobre vy!

Môj najnovší a najobľúbenejší úlovok je tento krásny elegantný kabát v nádhernej červenej farbe. I napriek tejto sýtej farbe sa super kombinuje i s inými farebnými kúskami.

Pozrite si aktuálne kabáty v našom obchode🙂

zimny kabatSHEIN Contrast Faux Fur – £11.99

Môj zimný outfit …

…je vždy o nejakom zaujímavom kabáte, proste kúsok ktorý hneď ubije do očí. Ako som spomínala rada nakupujem cez internet čiže všetky moju kúsky som vždy iba vygooglila. Samozrejme mám i veľa obľúbených stránok, na ktoré sa môžem vždy spoľahnúť. Viem že tam nájdem to čo hľadám.

Prezradím vám teda jednu moju veľmi obľúbenú stránku, kde nájdete naozaj obrovské množstvo šiat..elegantných i na bežné nosenie, rôzne kožuchy ktoré sú vhodné na toto obdobie, doplnky od výmyslu sveta.. proste naozaj všetko pre nás ženy!

Keď sme už ale pri tých kožuchoch a kabátoch tak svoj zimný outfit môžete ozvláštniť jedným z týchto tip top krásavcov.

I vám sa tak páčia chlpaté kožuchy ako aj mne?

Ešte pred pár rokmi, by som povedala že “to”si na seba nedám. Minulý rok sa to nejak vo mne zlomilo a kúpila som si taký chlpatý biely kožuštek, nebol to síce kožuch úplne vhodný na zimu, pretože bol tenší.

Túto zimu som si povedala, že môj zimný outfit bude tento rok patriť chlpatým kožuchom! Určite teda aspoň jeden musím mať! A najlepšie nejaký poriadne farebný! Žiadny biely, čierny ani sivý tentokrát nechcem.

chlpaty damsky kozuchLuxusný dámsky kožuch na zimu – €55.99

Komenty

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
10% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní