DOPRAVA ZDARMA NAD 70€
Zaplať svoju objednávku kartou a dostaneš ZĽAVU 7%
Vráť alebo vymeň tovar do 14 dní!

Doprava

Doprava k zákazníkovi je realizovaná Slovenskou poštou alebo kuriérskou prepravou.

Tovar zasielame vždy na adresu uvedenú v objednávke. V prípade, že máte záujem o zmenu doručovacej adresy, informujte nás čo najskôr. Ak Vám bude doručený e-mail o odoslaní Vašej objednávky, už nie je možné zmeniť adresu doručenia.

Tovar je z nášho skladu zasielaný do 2-3 prac.dní, k tomuto času je nutné pripočítať si dobu, ktorú na doručenie potrebuje naša prepravná spoločnosť a to je približne 12-25 dní keďže naše sklady sa nenachádzajú v Slovenskej republike.

Po odoslaní Vašej objednávky z nášho skladu do prepravnej spoločnosti, Vám pošleme potvrdzujúci mail. V prípade, že Vám tovar do 12-25 dní od odoslania nebude doručený, kontaktujte nás, aby sme mohli problém so zásielkou čo najskôr vyriešiť.
Ak je však konkrétne v popise napísané, že daná farba či veľkosť Vám bude doručená do 2 pracovných dní, to samozrejme platí a o doručení Vás budeme informovať 1-2 dni dopredu. 

Metódy platby

1.PLATBA VOPRED NA ÚČET  :

Platbu je potrebné vykonať vopred prevodom na účet, alebo priamo vkladom na účet. Platba musí byť uskutočnená do 3 pracovných dní, inak sa Vaša objednávka automaticky stornuje.

V deň, keď obdržíme platbu, budete informovaný mailom. Vaša zásielka je vyexpedovaná v deň prijatia platby, alebo najneskôr nasledujúci pracovný deň do prepravnej spoločnosti a následne doručená približne o 12-25 dní.

Údaje k platbe nie sú potrebné písať, automaticky to urobíme za Vás.


Cena poštovného pre Slovenskú Republiku : 

(vrátane balného) pri platbe vopred prostredníctvom Paypal alebo Stripe je 3.30 EUR pre zásielku zasielanú Slovenskou poštou a 3.90 EUR pre zásielku zasielanú kuriérskou spoločnosťou. Poštovné je vždy uvedené vrátane balného.

Cena poštovného pre Českú Republiku : 

(vrátane balného) je možné platiť iba prostredníctvom Paylpal alebo Stripe účtu 5.99 EUR  (155,- CZK) pre zásielku zasielanú kuriérskou spoločnosťou. Poštovné je vždy uvedené vrátane balného.

2. DOBIERKA:

Objednaný tovar zasielame Slovenskou poštou alebo kuriérskou spoločnosťou, na adresu udanú zákazníkom v objednávke. Zákazník za tovar zaplatí plnú sumu pri preberaní dobierky.


Cena poštovného pre Slovenskú Republiku : 

(vrátane balného) pri platbe dobierkou je  3.80 EUR pre zásielku zasielanú Slovenskou poštou a 4.40 EUR pre zásielku zasielanú kuriérskou spoločnosťou. Poštovné je vždy uvedené vrátane balného.
Na dobierku sa dá však platiť iba pri objednávke do 100 EUR.

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
10% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní